BERRİN GÖKTUĞ KADIOĞLU

Doç.Dr. Kadın Hastalıkları Uzmanı

Berrin Göktuğ KADIOĞLU, 1969 – Erzurum doğumludur. Babası Necati Göktuğ  bey,  annesi Kevser hanımdır.  Erzurum 50. Yıl İlkokulu ve  Erzurum Atatürk Lisesinden mezun oldu. Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirip  ayni   Fakültenin   Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında İhtisasını tamamladı.  1998 yılında Erzurum Numune Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak göreve başladı. 2002 yılında Erzurum Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi’nin açılmasıyla burada görevine devam etti ve 2014- 2020 yıllarında bu hastanenin başhekimliğini yaptı.

Berrin Göktuğ Kadıoğlu, 2016 yılında Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü ve Erzurum Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği tarafından “Yılın Yöneticisi” seçildi. 2018 yılında Erzurum Şehirder tarafından düzenlenen yarışmada “Altın Rozet” ödülü ve temsil ettiği Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi adına “Yılın Kurumu” ödüllerini aldı. 

Berrin Kadıoğlu, 2015 yılında Robotik Cerrahi konusunda  çalışmalar yaptı ve Hamburg’da ileri laparoskopik cerrahi konusunda eğitim aldı. 2017 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne Dr. Öğretim Üyesi olarak atandı. 2021 yılında Doçentlik ünvanını aldı.           Çok sayıda bilimsel kongre, seminer ve çalıştaya  katılan Berrin Kadıoğlu’nun ulusal ve uluslararası birçok makalesi yayınlanmıştır. İhtisas alanı ile ilgili  kitap bölümü yazarlığı vardır.

                 Doç. Dr. Berrin Kadıoğlu halen Erzurum Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak görevini devam ettirmektedir.  Hakan Hadi Kadıoğlu beyefendi ile evli olup,  Cemre Çise ve Yağızalp adlarında  iki çocuk annesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir